China Polo Open Hublot Hublot Official Time

Repliki Zegarków Szwajcarskich

30 września 2019 r. Pekin pod koniec września wszedł już jesienią. W złotej jesieni sezon finału China Polo Open odbył się w Beijing China Polo Club. Jako oficjalny sędzia mierzący czas na China Polo Open, słynny szwajcarski Repliki Zegarków Hublot będzie ścigał się z czasem i zgromadził nas, aby doświadczyć szybkości i pasji.

China Polo Club, w którym odbył się finał China Polo Open, znajduje się w dzielnicy Tongzhou w Pekinie, klub ma dwa międzynarodowe standardowe trawniki do zawodów, 100 stajni i halę do trenowania jeździectwa o powierzchni 5600 metrów kwadratowych. Konie w stajni pochodzą głównie z Australii, Argentyny, Wielkiej Brytanii i innych krajów i są profesjonalnymi koniami polo zweryfikowanymi krwią. Od samego początku Tang Polo Club jest zaangażowany w promocję polo w Chinach, organizowanie profesjonalnych wydarzeń polo i przyczynianie się do sportu polo.

Finały China Polo Open

Na stronie wydarzenia Zegarki Hublot Repliki wprowadził serię BigBang do oszałamiającego wyglądu, podążając za klasycznym designem marki, zawierającym odważne wzornictwo i kolorowe kolory, aby pokazać ekskluzywny urok marki.

Prace wystawione przez Hublot


Najbardziej rzucającym się w oczy prezentowanym zegarkiem jest nowa specjalna chińska koszulka klubowa Polo People Zegarki Hublot Repliki. Ta marka zegarków została wykonana na zamówienie dla klubu China Polo Club i zawiera elementy polo w tym chronografie tourbillon, kilka sekund po godzinie 2 i polo na zewnętrznej krawędzi tourbillon o godzinie 6. Projekt dodaje blasku zegarkowi i pokazuje ducha polo.

Specjalny zegarek Tang Polo Club

HUBLOT Hublot zaprosił Liu Shilai, założyciela chińskiego klubu Polo, do wyjaśnienia historii rozwoju Polo i podstawowej wiedzy o Polo, abyśmy mogli lepiej zrozumieć wiedzę o polo w głębszy i głębszy sposób.

Pan Liu Shilai, założyciel klubu polo Tangren


W sumie trzy drużyny wzięły udział w finałach China Polo Open i rywalizowały w finałowych mistrzostwach. Na boisku gracze galopowali i pocili się w towarzystwie jesiennego wiatru, rozpalając płomienie na boisku.

Bohaterscy gracze na boisku


Jako oficjalny zegarek finału China Polo Open, HUBLOT nie tylko pomaga sędziemu nagrać czas meczu, ale także zapewnia sprawiedliwszą i bardziej sprawiedliwą karę. Drużyna jest pod kontrolą i obserwuje graczy na boisku. Namiętne chwile i cudowne chwile. HUBLOT Hublot to nie tylko kontroler czasu na boisku, ale także rejestrator wspaniałych chwil sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *