China Polo Open Hublot Hublot Official Time

Repliki Zegarków Szwajcarskich

30 września 2019 r. Pekin pod koniec września wszedł już jesienią. W złotej jesieni sezon finału China Polo Open odbył się w Beijing China Polo Club. Jako oficjalny sędzia mierzący czas na China Polo Open, słynny szwajcarski Repliki Zegarków Hublot będzie ścigał się z czasem i zgromadził nas, aby doświadczyć szybkości i pasji.

China Polo Club, w którym odbył się finał China Polo Open, znajduje się w dzielnicy Tongzhou w Pekinie, klub ma dwa międzynarodowe standardowe trawniki do zawodów, 100 stajni i halę do trenowania jeździectwa o powierzchni 5600 metrów kwadratowych. Konie w stajni pochodzą głównie z Australii, Argentyny, Wielkiej Brytanii i innych krajów i są profesjonalnymi koniami polo zweryfikowanymi krwią. Od samego początku Tang Polo Club jest zaangażowany w promocję polo w Chinach, organizowanie profesjonalnych wydarzeń polo i przyczynianie się do sportu polo.

Finały China Polo Open

Na stronie wydarzenia Zegarki Hublot Repliki wprowadził serię BigBang do oszałamiającego wyglądu, podążając za klasycznym designem marki, zawierającym odważne wzornictwo i kolorowe kolory, aby pokazać ekskluzywny urok marki.

Prace wystawione przez Hublot


Najbardziej rzucającym się w oczy prezentowanym zegarkiem jest nowa specjalna chińska koszulka klubowa Polo People Zegarki Hublot Repliki. Ta marka zegarków została wykonana na zamówienie dla klubu China Polo Club i zawiera elementy polo w tym chronografie tourbillon, kilka sekund po godzinie 2 i polo na zewnętrznej krawędzi tourbillon o godzinie 6. Projekt dodaje blasku zegarkowi i pokazuje ducha polo.

Specjalny zegarek Tang Polo Club

HUBLOT Hublot zaprosił Liu Shilai, założyciela chińskiego klubu Polo, do wyjaśnienia historii rozwoju Polo i podstawowej wiedzy o Polo, abyśmy mogli lepiej zrozumieć wiedzę o polo w głębszy i głębszy sposób.

Pan Liu Shilai, założyciel klubu polo Tangren


W sumie trzy drużyny wzięły udział w finałach China Polo Open i rywalizowały w finałowych mistrzostwach. Na boisku gracze galopowali i pocili się w towarzystwie jesiennego wiatru, rozpalając płomienie na boisku.

Bohaterscy gracze na boisku


Jako oficjalny zegarek finału China Polo Open, HUBLOT nie tylko pomaga sędziemu nagrać czas meczu, ale także zapewnia sprawiedliwszą i bardziej sprawiedliwą karę. Drużyna jest pod kontrolą i obserwuje graczy na boisku. Namiętne chwile i cudowne chwile. HUBLOT Hublot to nie tylko kontroler czasu na boisku, ale także rejestrator wspaniałych chwil sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *