Hublot wprowadza na rynek limitowany klasyczny chronograf fuzji Bol d’Or Mirabaud 2019


Już ósmy rok z rzędu Repliki Zegarków jest oficjalnym chronometrażystą najbardziej legendarnego wyścigu jezior śródlądowych na świecie. Ze względu na charakter jeziora i zmieniający się kierunek wiatru wydarzenie OrMirabaud jest niezwykle trudne. Pod wiatrem woda jeziora zmieni kolor z granatowego na stalowoszary. Nowy klasyczny chronograf fusion, ekskluzywna limitowana edycja Repliki Zegarkow 2019, jest również ozdobiony tymi dwoma kolorami, aby oddać hołd Zegarki Repliki. Podobnie jak Repliki Zegarków Szwajcarskich, jest to symbol Szwajcarii, model innowacji oraz symbol wydajności i entuzjazmu.

Wydarzenie to przypomina laboratorium innowacji, w którym co roku nowe żaglówki biorą udział w próbach nad Jeziorem Genewskim. Aby złożyć hołd temu ogromnemu i nieprzewidywalnemu jezioru, Replica Watches w połączeniu z niebieskimi tonami jest częścią historii Bold ‚Or i źródłem jej uroku.

Nowy Replica Watches jest wykonany ze stali nierdzewnej, z innowacyjnym projektem technologicznym, ozdobiony eleganckimi kolorami ciemnoniebieskim i stalowoszarym, o średnicy 45 mm, i wbudowanym automatycznym mechanizmem chronografu zwijającym HUB1143. Ten ruch zapewnia 42-godzinną rezerwę mocy i może ukończyć wyścig bez zwijania go w połowie (najwolniejsze zakończenie to 31 godzin i 54 minut).

Szara tarcza jest wykończona satyną sunburst, z dwoma niebieskimi satynowymi chronografami o okrągłym ziarnie (na godzinie 3 i 9). Ten Replika Zegarka używa niebieskiego gumowego paska, łączącego szarą tkaninę techniczną i niebieskie szwy i jest ograniczony do 81 sztuk. Repliki Zegarków przekaże Bold ‚OrChallenge, BoldeVermeil i ACVL-SRSTrofię klasycznego chronografu fusion Repliki Zegarkow ekskluzywną edycję limitowaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *