precyzyjne narzędzie do pomiaru czasu ostre chronograf 1/100 sekund


1/1000 sekund jest niedostępna. Możemy przynajmniej kontynuować tę 1/100 sekundy. Dzięki szafirowemu zegarkowi z tyłu Repliki Zegarków możemy zobaczyć, że Repliki Zegarkow ma dwa niezależne systemy wibracji (w tym cykloidę i wychwyt). Jeden z nich oznaczony 28800, który odpowiada za średni czas podróży w Zegarki Repliki. Może przechowywać energię przez 42 godziny, a druga oznaczona 360000 razy, co odpowiada za czas. Może oszczędzać energię przez 90 minut.
We wczesnych dniach, w których nie opracowano precyzyjnej technologii wytwarzania, Repliki Zegarków Szwajcarskich stworzył cud w zakresie 1/100 sekundy. Ten system był używany, ale zwykli ludzie nigdy nie mieli okazji zobaczyć prawdziwej twarzy Góry Lushan – powiedziałem wielu ludziom, że w to nie wierzą, więc tym razem muszę to przemyśleć. Warto również wspomnieć, że ten Replica Watches również przeszedł certyfikację oficjalnego szwajcarskiego obserwatorium, a dzienny błąd czasu podróży nie przekracza – 4 / + 6 sekund
W tym roku żartowałem w hali wystawowej Replica Watches. Kiedy Elaine przedstawiła mi swój czasomierz na 1000 sekund, uznałem za pewnik, że to, co powiedziała, było zegarem na 1/100 sekundy. Powiedziała to trzy razy z rzędu, ale wciąż nie odpowiedziałem. Dopiero kiedy zaczęła mówić o chronografie w skali 1/100 sekundy, zdałem sobie sprawę, „Powiedziałeś 1/1000 sekundy?” Jaka jest koncepcja jednej tysięcznej sekundy? W przypadku ludzkiej wizji ciągły ruchomy obraz można wyczuć, odtwarzając 24 klatki obrazów na sekundę. Ekran komputera ustawiony na 75 Hz (75 razy odświeżanie w ciągu sekundy). I to, co widzimy, jest ostatecznie nieruchomym obrazem; gdy wskaźnik biegnie „małym krokiem” 100 razy na sekundę (1/100 sekundy). Gołym okiem nie można tego rozróżnić. Zostaje tylko obszar cyfrowy, gdy częstotliwość zostanie zwiększona do 1 / 1000. Druga ręka zniknęła całkowicie z moich oczu bez żadnego napięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *