Prestige Platinum Daytona 2013 Rolex New Watch Recenzje


W 1963 roku ukazała się pierwsza Repliki Zegarków. Pełne 50 lat później, na targach zegarków i biżuterii Baselworld 2013, Rolex z dumą prezentuje markową wersję tego Repliki Zegarkow: Cosmograph Daytona Zegarki Repliki wykonany w całości z rzadkiego metalu Extreme-950 platyny. Nowy model ma także bordowy pierścień CERACHROM i lodowo-niebieską powierzchnię.

Wyposażony w prędkościomierz pierścień CERACHROM jest istotną cechą zegarka Cosmograph Daytona, dzięki czemu jest idealnym prędkościomierzem, mierzącym średnią prędkość do 400 kilometrów na godzinę lub mile. Liczby i skale na zewnętrznym pierścieniu Repliki Zegarków Szwajcarskich wypełnione cienką warstwą platyny za pomocą technologii powlekania PVD (PhysicalVapourDeposition), która jest łatwa do odczytania.

Koperta ostrygowa zegarka Replica Watches Cosmograph Daytona ma średnicę 40 mm i jest wodoszczelna do 100 metrów (330 stóp). To model solidności, elegancji i idealnych proporcji.

W pełni uszczelniona obudowa Oyster zapewnia najlepszą ochronę dla bardzo dokładnego ruchu Cosmograph Daytona.

Trójkątna dolna pokrywa jest przykręcana przez zegarmistrzów Replica Watches unikalnym narzędziem marki, które całkowicie uszczelnia sytuację.

Nawijana korona wykorzystuje opatentowany potrójny wodoodporny system potrójnego zamka. Podobnie jak przycisk chronografu, jest mocno przykręcony do etui i chroniony osłoną koronkową zintegrowaną ze środkową kopertą.

Zegarek wykorzystuje model 4130 samozwijającego się mechanicznego mechanizmu chronografu w całości opracowanego przez Replika Zegarka, który jest wyposażony w koło kolumny. Podobnie jak wszystkie ruchy Rolex, zmiany 4130 otrzymały również szwajcarską oficjalną akredytację zegarków. Ten certyfikat został przyznany specjalnie dla precyzyjnych zegarków, które pomyślnie przeszły testy szwajcarskiego centrum testowego precyzyjnych zegarków (COSC). Znakomity design i wysokiej jakości proces produkcyjny tego ruchu sprawiają, że jest on niezrównany pod względem dokładności i niezawodności. Serce zegarka, zrównoważony element wahadłowy, wykorzystuje opatentowaną przez Rolex niebieską sprężynę PARA CHROME i jest wykonany ze stopu, który jest wyłącznie odlewany przez Rolex. Na tę sprężynę włosową nie mają wpływu pola magnetyczne i nadal mogą działać stabilnie przy zmianach temperatury. Odporność na wstrząsy jest dziesięć razy wyższa niż w tradycyjnych sprężynach włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *