„Rainbow” Circle Rolex Repliki Zegarków 40

Rolex Replika

W ubiegłym roku w Baselworld firma Rolex Repliki Zegarków wprowadziła na rynek Oyster Perpetual Yacht-Master 40, aw tym roku kamień szlachetny. Nowy model jest wykonany z 18-wiecznego wiecznego różowego złota z błyszczącą czarną tarczą Dwukierunkowy zewnętrzny pierścień z obrotową skalą jest pavé z kolorowymi kamieniami i granatem oraz trójkątnym diamentem o godzinie 12. Jacht Mingshi typ 40 jest wodoodporny, precyzyjny i niezawodny, odzwierciedlając nierozerwalną więź między Repliki Zegarkow a przemysłem morskim od lat 50. Repliki Zegarkow wieku. Ten zegarek jest specjalnie wyposażony w Rolex R&D i opatentowany innowacyjny gumowy pasek Oysterflex.

Kamienie inkrustowane kolorem, jak tęcza, są bardzo piękne.

Jacht o nazwie 40 Rolex Replika jest wyposażony w Rolex R&D i opatentowany pasek Oysterflex. Ta innowacyjna konstrukcja łączy w sobie wytrzymałość metalowego paska z elastycznością, komfortem i pięknem gumowego paska. Subtelność paska polega na tym, że wewnętrzna jest superelastyczna blacha, a zewnętrzna warstwa jest pokryta wysokowydajną czarną gumą, na którą nie wpływa łatwo w różnych warunkach środowiskowych i jest trwała. Pasek emaliowany jest również wyposażony w 18-wieczne pozłacane zapięcie zabezpieczające, które zapobiega nieoczekiwanemu otwarciu klamry.

Podobnie jak wszystkie Rolex Replika, nazwa jachtu wynosi 40. W 2015 roku Rolex otrzymał najwyższy certyfikat obserwatorium. Ten unikalny tytuł udowadnia, że ​​zegarek pomyślnie przeszedł serię testów w laboratorium Rolex, a jego standardy wykraczają poza rutynę i poziom branży zegarmistrzowskiej. Zegarek jest montowany i testowany, aby zapewnić najwyższą wydajność pod względem precyzji, rezerwy mocy, wodoodporności i samozwijania podczas noszenia. Najwyższy poziom precyzji obserwatorium zegarka Rolex, który został przetestowany po umieszczeniu mechanizmu w obudowie, ma średni błąd mniejszy niż dwie sekundy dziennie, ponad dwukrotnie większą dokładność w porównaniu z konwencjonalnym zegarkiem precyzyjnym z certyfikatem obserwatorium. Zielona pieczęć jest symbolem precyzyjnych zegarków najwyższego obserwatorium, a każdemu zegarkowi Rolex towarzyszy ta pieczęć z pięcioletnią gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *