Repliki Zegarków złożone funkcje i praktyczność użytkowania

Replika Rolex

Repliki Zegarków firmy Rolex rzadko widzi złożone funkcje, a skupienie się na praktyczności pod względem funkcji i użytkowania nie jest po prostu skomplikowane. Tak jak seria Submariner pomaga nurkom bezpiecznie wykonywać operacje nurkowe, tak model GMT pomaga pilotom dokładnie opanować czas w różnych strefach czasowych, podczas gdy model Daytona zapewnia kierowcom bardziej precyzyjną prędkość. Te długodystansowe klasyczne serie, które nadal są zastępowane przez teraźniejszość, są wciąż gorące. Być może dzięki tym klasycznym seriom Rolex Replika może utrzymać połowę branży zegarków. Dlaczego jednak sama marka jest skłonna przestać? W 2012 roku Rolex wprowadził na rynek najbardziej wyrafinowaną serię Sky-Dweller dla Skywalkers.
Jako najbardziej skomplikowana seria zegarków obecnie dostępna dla Rolex, roczny kalendarz i podwójna strefa czasowa to dwie nałożone funkcje, które zaspokajają potrzeby osób podróżujących w interesach. Chociaż złożone, nadal spełniają prosty i praktyczny cel marki. Sky-Dweller łączy 11 Każda z opatentowanych technologii ma swoje znaczenie i nie jest wyszukana.

Układ wybierania zegarka Sky-Dweller można podzielić na trzy części: czas lokalizacji, czas wyjazdu i wyświetlanie daty kalendarzowej. Czas lokalny jest wyświetlany jako tradycyjne wskazanie centralnej godziny, minuty i wskazania sekundowego. Wskazówka godzinowa może być regulowana niezależnie i przesuwana w ciągu godziny lub w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Gdy czas lokalny jest dostosowany, nie wpływa to na działanie wskazówki minutowej i sekundowej. Wpłynie na wyświetlanie godziny wyjazdu. Ponadto zegarek nie przestaje działać po wyregulowaniu, dzięki czemu czas może być dokładny.

Obrotowa płytka zmiany czasu na tarczy wyświetla czas drugiej strefy czasowej, czyli czas odjazdu. Naprawiony czerwony odwrócony trójkąt pod koroną wskazuje czas wyjazdu użytkownika. Wyświetlacz 24-godzinny wyraźnie rozróżnia dzień i noc strefy czasowej odlotu, dzięki czemu użytkownik może skontaktować się z osobą w miejscu wyjazdu.

System rocznego kalendarza opracowany niezależnie przez Rolex Replika nazywa się systemem Sharo Almanac, a jego nazwa pochodzi od astronomicznego zjawiska „cyklu Sharo”. Unikalny wyświetlacz miesiąca pokazuje 12 małych okien na zewnętrznej stronie znaku godziny tarczy, oznaczonych charakterystycznym czerwonym kolorem. Ten zestaw systemu Sharo Almanac dodaje tylko cztery koła zębate i dwa zestawy kół zębatych do wspólnego migającego kalendarza zegarka Rolex, który realizuje funkcję kalendarza rocznego i sprawia, że ​​ludzie krzyczą.

Sky-Dweller jest nie tylko przejrzysty i łatwy do odczytania, ale jego funkcje są również łatwe do dostosowania wszystkich koron. Ta subtelność tkwi w pestkowym pierścieniu Sky-Dewllera. W przeciwieństwie do ogólnej opaski na rękę Rolex Oyster, Sky-Dweller jest wyposażony w obrotowy pierścień zewnętrzny Ring Command, będący nową opatentowaną technologią Replika Rolex. Może on łatwo regulować funkcje zegarka poprzez regulację położenia ramki i korony.

Pierścień zewnętrzny Polecenia pierścienia można obrócić o trzy kwadraty, czyli pierwszą siatkę do dostosowania daty i miesiąca. Drugi poziom to czas szkoły, a to ustawienie zmieni się, gdy podróż rozpocznie się w różnych strefach czasowych. Wskazówka godzinowa przesuwa się o jedno pole na godzinę, aż zostanie wyświetlony nowy czas. Trzecia i ostatnia plansza służą do dostosowania czasu odjazdu, po prostu uruchom wskazówki poza osią i minuty. W tym momencie ruch zostanie zatrzymany, a zegarek zostanie ustawiony na najbliższą sekundę.

Z boku środkowej obudowy Sky-Dewllera między pierścieniem a ruchem umieszczona jest oś pionowa, aby umożliwić wzajemne oddziaływanie. Na obu końcach wału pionowego znajduje się konwerter. Górny przetwornik w kształcie krzyża maltańskiego napędzany jest sworzniem na obracającym się pierścieniu zewnętrznym, powodując obrót osi pionowej o ćwierć obrotu w każdym położeniu regulacji. Zwykły konwerter w kształcie krzyża poniżej włącza kontrolę funkcji w ruchu, ale nieznacznie wystaje z krawędzi.
Aby zapewnić wodoodporność obudowy emaliowanej, dodaje ona również gumowy pierścień na obu końcach osi pionowej środkowej obudowy, a następnie współpracuje z dolną pokrywą i gumowym pierścieniem wkręcanej korony, aby zapewnić serię Sky-Dweller. Inne modele są całkowicie wodoodporne i nie są narażone na zanieczyszczenia, takie jak kurz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *