Rolex Repliki Zegarków z „Posiadanie Valentino”

Repliki Zegarkow

Nie jest za późno, aby przejść od razu do rzeczy. Dzisiaj pokażę ci bardzo wyjątkową i rzadką Repliki Zegarków. Podobnie jak poprzednia Rainbow Daytona, ta Repliki Zegarków również pochodzi od Rolex. Różne serie Rolex, różne modele, od dawna znasz, ale następujący Rolex jest dziś rzadki i ma niesamowitą urodę – Rolex „OysterQuartz” 19038 (蚝 kwarcowy DAY DATE). Zwróć uwagę, że słowa na panelu zegarka (pod koroną) to „OysterQuartz” zamiast „ostryga wieczna” ruchu mechanicznego.

Rolex „gwoździe piramidalne” zdobione Oyster Quartz DAY DATE.

Rolex Replika to bardzo wyjątkowy ze wszystkich zegarków Rolex. Oyster Quartz został wycofany od 2001 roku, więc trudno nam go zobaczyć. W latach 70. i 80. Repliki Zegarkow wieku, ponieważ zegarki kwarcowe były bardzo popularne, Rolex opracował również mechanizm kwarcowy (mechanizm 5055) i zastosował go w flagowej serii Rolex w DAY DATE. Innymi słowy, jest to zegarek kwarcowy DAY DATE z pozłacanym złotym łańcuchem. Ponieważ w tym czasie projekt zegarka i bransoletki był popularny w projektowaniu zegarka, to znaczy wygląd dębu królewskiego i Nautilusa, na ówczesny trend wpłynął również Rolex. Zegarek bez zaczepów został uruchomiony w zegarku kwarcowym Oyster Quartz. Zintegrowany styl głowy i bransoletki. W tym czasie niektórzy nawet sądzili, że Rolex „plagiatował” Royal Oak. Jak widzieliśmy, Rolex Oyster Quartz ma powłokę i estetykę, która bardzo różni się od innych Rolex.

Widzimy, że paski ozdobione gwoździami piramidy są bardzo piękne, a gwoździe piramidy są bardzo podobne do gwoździ Valentino.
Rolex wykorzystuje wiele unikalnych wzorów na Oyster Quartz Repliki Zegarkow, który różni się od dzisiejszego Repliki Zegarkow. Podobnie jak ten kwarcowy DAY DATE 19038, zastosowano ramkę i ogniwa łańcucha gwoździ „piramidy”. Wiemy, że dzisiejsza ramka Rolex to głównie pierścień dla psów i otwór, ta piramida gwoździa zniknęła. Dziś ta piramida zdobienia paznokci jest symbolem Valentino, ten Rolex 19038 jest jak „posiadanie Valentino”. Ponadto możemy zauważyć, że oprócz ramki, bransoletki, gwoździ piramidy na dysku, ramka jest również ustawiona z 12 diamentami, co odpowiada 12-godzinnej skali czasu, połączenie diamentów i gwoździ jest bardzo modne i niesamowite. Właśnie z powodu tych cech Rolex OysterQuartz wykorzystujący gwoździe piramidowe nazywa się „egipskim”. Widać, że oprócz Panerai Rolex ma także Egipcjan.

Torebki męskie Valentino, piramidalne gwoździe są symbolem Valentino.
Chociaż wartość zegarków kwarcowych nie jest dziś wysoka, ale cena jest rzadka, zegarek kwarcowy Rolex, który został wycofany w 2001 r., Ze względu na niewielką liczbę i wartość dodaną marki Rolex, nie jest niski. Na przykład ten kwarcowy gwóźdź piramidy Rolex DAY DATE 19038, szacuje się, że 10 000 franków szwajcarskich do 20 000 franków szwajcarskich, i ostatecznie sprzedany za 26 250 franków szwajcarskich, około 180 000 juanów. Ważne jest, aby wiedzieć, że bieżąca cena aukcyjna (cena rynkowa wtórna) w sprzedaży w dniu DATA 118238 wynosi zwykle około 80 000 juanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *