rzecznik Rolex Repliki Zegarkow Li Na

Repliki Zegarków

Światowa impreza tenisowa „The Tennis Masters Confrontation – Hong Kong Station” odbyła się z powodzeniem 3 marca 2014 r. W pawilonie rowerowym w Hongkongu. Rzecznik marki Rolex Repliki Zegarkow i dwóch laureatów Wielkiego Szlema Li Na rywalizowali z Samanthą Stosur, zwycięzcą US Open Tennis Championships 2011, aby zaprezentować publiczności fascynujący występ i spotkać się z ciepłym aplauzem.

Nieustanne dążenie Li Na do sportu i doskonałości pokrywa się z istotą i konotacją marki, którą Rolex Replika ma od ponad wieku. Li Na powiedział: „Lubię uczucie dążenia do doskonałości. Dzięki temu uczuciu mogę zmotywować się do robienia wszystkiego, co w mojej mocy. Pasja i dążenie do doskonałości to moja konsekwentna filozofia. Tak utrzymałem w Rolex. Przyczyna tego idealnego partnerstwa ”.

Na początku tego roku Li Na po raz kolejny przyniósł niespodzianki i po raz pierwszy zdominował „Australian Tennis Open”. Po French Open w 2011 roku jej drugi Grand Slam poprowadzi tenis kobiecy w nowym królestwie. Li Na jest pierwszą azjatycką lekkoatletką, która wygrała mistrzostwa. Jako rekordzistka o szczerej i humorystycznej osobowości kochana jest przez niezliczoną liczbę fanów na całym świecie. Li Na jest ucieleśnieniem doskonałości.

Li Na powiedział: „Lubię uczucie dążenia do doskonałości. Dzięki temu uczuciu mogę zmotywować się do robienia wszystkiego, co w mojej mocy. Pasja i dążenie do doskonałości to moja konsekwentna filozofia. Tak utrzymałem w Rolex. Przyczyna tego idealnego partnerstwa ”.

Wyłącznie dla celów imprezy Rolex Replika celowo zorganizował przyjęcie koktajlowe przed zawodami, aby uczcić celebryci w mieście i ważnych ludzi z branży zegarkowej z okazji „Światowego Dnia Tenisa”, a pojawienie się Li Na było jeszcze bardziej niestabilne. Po przyjęciu odbył się także mecz na śmierć i życie na korcie tenisowym. Li Na wyszedł na boisko i nalegał, aby w ostatniej chwili ta ekscytująca i ekscytująca gra wywarła niezapomniane wrażenie na gościach i publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *