„Wojna narkotykowa” Gu Tianle Sun Honglei Rolex Replika konfrontacja

Replika Rolex

Chociaż „Poison War”, w której występują Gu Tianle, Sun Honglei, Zhong Hanliang, Gao Yunxiang i inni mężczyźni, minął czas premiery, film twierdzi, że ustanowił „nowy standard dla krajowych filmów z czujnością”, wielkoskalową fabułę wysoce zredukowanych narkotyków i bitew z bronią czujną. To także uzależnia publiczność. Jeśli nosisz Rolex Replika dla bohaterów filmu, wierzę, że podniosą swoją zmysłowość na wyższy poziom.

Muzyka starożytna, prawda i fałsz, jadowity skorpion

Jako przedstawiciel średniego mężczyzny w Hongkongu Gu Tianle ugruntował swoją pozycję na dużym ekranie, umieszczając jeden po drugim film policyjny i film akcji. Wydaje się, że lata nie pozostawiły po nim zbyt wielu śladów, jedynym wzrostem jest dojrzałość i dominacja. Grał rolę gorącego i złego złoczyńcy w „Poison Wars” i przyniósł nam znakomity występ. Pasująca mu Repliki Zegarków to seria wyścigowa Chopard, która pokazuje prędkość meczu.

Chopard Racing pokazuje prędkość meczu

Ten zegarek 162286-5001, który należy do klasycznej serii wyścigowej, ma konstrukcję w skali czasowej inną niż inne Repliki Zegarków. Niskie czarne tło ma przesadzone kształty cyfrowe. Przesadzone i nieregularne liczby łamią normalne zasady, jakby opowiadały o pradawnej muzyce. Wielki czarny charakter grał, aby przeżyć jak złamać rutynę samoobrony.

Sun Honglei, twardy facet

Aby ścigać handlarzy narkotyków, Sun Honglei wybrał zrównoważony i kompromisowy schemat między chwytaniem a nie chwytaniem, to znaczy używanie starożytnego Tianle jako przynęty do łapania większej „ryby”. Ale ta decyzja oznacza, że ​​nadchodzi więcej zagrożeń. W tej chwili Sun Honglei jest jak chodzenie po drewnianym moście, a kiedy żyje i umiera, musi wykorzystać subtelną równowagę, aby ocalić siebie i zniszczyć wroga. Z tego powodu zalecamy ten trzy-złoty most.

Girard-Perregaux i most Sanjin równoważą bitwę między prawością a złem

Trzy-złoty most tourbillon Repliki Zegarków firmy Girard-Perregaux nie tylko sprawia, że ​​ludzie czują się znakomitym kunsztem, ale także jednym z najważniejszych patentów zastosowanych przez Girarda-Perregaux. Historia Sanjinqiao Tourbillon sięga 152 lat temu, jako model współczesnego kunsztu czasomierzy, jego status nigdy się nie zmienił. Ten specjalnie stworzony i wszechstronny zegarek jest idealny dla twardego faceta, takiego jak Sun Honglei, który chodzi przez most życia i śmierci.

Zhong Hanliang, odważny i nieustraszony duch sprawiedliwości

Zhong Hanliang, który ma przystojny wygląd i dużą popularność w Internecie, podważył obraz temperamentu z przeszłości w „Wojnie z trucizną”, aby zagrać w policji bezpieczeństwa publicznego. W jakiej sytuacji będzie on zaangażowany, gdy będzie wyprostowany? Niech zegarek w czasie rzeczywistym, który pasuje do jego idealnego temperamentu, powie ci odpowiedź.

Wygląd Zenith jest oczywisty, że policja ma rację.

Ta Rolex Replika ma dużą średnicę, najbardziej wyjątkowe jest to, że każde małe okno w środku ma prostokątny wzór. Czarno-białe odcienie szarości ukazują prostotę i umiejętności, nie tylko potrafią dobrze odczytać datę, ale także pokazują rezerwę mocy. Zapewnij użytkownikom dużą wygodę. Jakie doświadczenie przynosi na plac?

Gao Yunxiang, staraj się, aby uniknąć pościgu

Chociaż możesz być nieco obeznany z imieniem Gao Yunxiang, zobaczenie jego twarzy z pewnością przypomni sobie jego wspaniałą grę aktorską w „When Love Has Been Into The Future” i „Wind and Wind West”. Postać, w którą grał tym razem, był także policjantem. Aby znaleźć ukrytego za nim wielkiego władcę narkotyków, starał się jak mógł i go ścigał.
Różowe złoto Rolex kwitnie ludzkim blaskiem

Ten zegarek, który należy do firmy Rolex, jest świadomy swojego specjalnego materiału: oryginalny męski zegarek może również wykorzystywać materiał w kolorze różowego złota, który jest pełen kobiecości, tak doskonały, że nie ujawnia śladu. Plecy są wykonane z eleganckim wyglądem, w połączeniu z zwrotem akcji, tak jakby konieczne było narażenie dilera narkotyków na przezroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *