„Xuba” pokocha trzy Zegarki Repliki

Rolex Podróbka

„Avengers 3” właśnie ukazało się kilka dni, krajowa kasa przekroczyła miliard. Od pewnego czasu stał się także przedmiotem gorącej dyskusji. Pierwszy wielki czarny charakter z filmu „C-bit” zniszczy tyranów. Zebranie sześciu oryginalnych kamieni i wykonanie jednego palca sprawi, że połowa ludzi na ziemi zniknie, realizując swój plan „globalnego planowania rodziny”, ale koszt superbohaterów zniknie jeden po drugim. Na drużynę amerykańską czeka tylko kilku bohaterów. Skoro anihilacja lubi zbierać surowe kamienie, to musi też lubić zegarki z klejnotami w różnych kolorach? Gdyby tyrani wybrali stół, jakie byłyby trzy zegarki, które pokochałby? Przejdźmy dalej.


Kosmiczny typ Zegarki Repliki Ditong ma serię 116598 RBOW

Model produktu: 116598 RBOW
Krajowa cena publiczna: ¥ 735200
Średnica zegarka: 40 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe żółte złoto
Wodoodporna głębokość: 100 metrów
Szczegóły zegarka: diament o szlifie brylantowym (ok. 1,87 karata) i 38 szmaragdów o szlifie prostokątnym (ok. 1,02 karata)
Szczegóły zegarka: w grze końcowej
Teraz. ”(Jesteśmy w końcowej fazie gry), to jest ostatnie zdanie, które dr Singer powiedział do Iron Mana. Kiedy podał tyranowi oryginalny kamień, Tony był tak smutny, że zapytał„ dlaczego ”, zdawał się odpowiadać na pytanie. Czas strażnika jest zielony, kiedy świeci światło. Jeśli dodasz aktorskiego superbohatera Spider-Mana i Star Jue, w końcowej scenie przekaż tyranowi haftowane Zegarki Repliki, może to „ Gra końcowa ma szansę cofnąć się.


Zegarek do nurkowania Repliki Zegarków Omega z hipokampem z serii 600 metrów

Model produktu: 215.58.44.21.07.001
Krajowa cena publiczna: 35 735500
Średnica zegarka: 43,5 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Model ruchu: 8901
Materiał koperty: 18-karatowe białe złoto i diamenty, ramka z długimi schodkowymi diamentami, gradientowe niebieskie szafiry w pierwszych 15 minutach, pomarańczowe szafiry o godzinie 12
Wodoodporna głębokość: 600 metrów
Szczegóły zegarka: omega / 55615 /
Zalecany powód: oryginalny kamień niebieski jest oryginalnym kamieniem uzyskanym przez tyranów od Raytheona. Seria hipokampów Omegi ma również niebieskie diamenty gradientowe na ramce. Jeśli pozwolisz tyranom zobaczyć ten zegarek wcześniej, tragiczna fabuła śmierci Lokiego przed Raytheonem nie powinna być wystawiana.

Podsumowanie: Jest to przewodnik po zakupie zegarka, aby zobaczyć tyranów. Mam nadzieję, że następnym razem, gdy zrealizuję „Plan kosmiczny planowania rodziny”, będę mógł „tylko” moje życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *