zalecane 5 super-wyprodukowanych ruchów Repliki Zegarków

Rolex Podróbka

W Repliki Zegarków znajduje się niepisana zasada, „dobry stół z dobrym rdzeniem”, i jest to również ważny standard dla wysokiej klasy zegarków, które również zrodziły gatunek grania zegarka – impreza ruchowa. Z nazwy nietrudno zauważyć, że ruchy materiałowe i funkcjonalne, które są bardziej związane z ruchem xxx, to ruchy zegarka, które znacznie wpłyną na ich orientację zakupową.

Zegarek Rolex Milgauss z serii 116400GV-72400

Obejrzyj serię: Milgauss
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal
Średnica koperty: 40 mm
Szczegóły modelu: 74 000
Szczegóły zegarka: ruch 11C5, średnica mechanizmu wynosi 26,2 mm, grubość to tylko 3 mm, taka grubość jest prawie granicą procesu mechanicznego, podczas gdy trzypunktowa czerwona pozycja ma wyświetlacz daty, godzina 6-ta jest mała Tarcza z drugiej ręki znajduje się na wyświetlaczu rezerwy mocy o godzinie 9. Mocny ruch zapewnia funkcjonalne wykorzystanie liści tego zegarka, który jest bardzo popularny wśród wszystkich.

Omega 2012 London Olympics Olympic Collection Londyn 2012 seria 522.23.44.50.03.001 zegarek

Oglądaj serię: dysk latający
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe różowe złoto – stal
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 44 mm
Szczegóły zegarka: zegarek Ultra Thin series Q1542520

Obejrzyj serię: mistrz
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe różowe złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 39 mm
Szczegóły zegarka: Krótki komentarz: Ten model z serii Jaeger-LeCoultre jest wyposażony w samozwijający się mechanizm Jaeger-LeCoultre Cal 899. Rezerwa mocy wynosi 43 godziny, a grubość tylko 3,3 mm. Jest to kolejny przełom w fizycznym limicie ruchu Rolex Replika. Wyzwanie polega na oscylowaniu z prędkością 28 800 razy na godzinę. Prosty design linii i elegancki wygląd podkreślają jego szlachetną jakość i wyjątkowe funkcje.

Międzynarodowy automatyczny zegarek IW500114

Obejrzyj serię: Portugalia
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 42,3 mm
Szczegóły zegarka: Krótki komentarz: Podobnie jak słynny zegarek „Portugal 7”, jego potężna moc pochodzi z samozwijającego się ruchu Cal.51011. Ten ruch Rolex Replika wykonany jest ze sprężyny włoskiej Baodi i stopu brązu berylu. Koło wyważające i śruba do precyzyjnej regulacji na wale są mimośrodowe. Z siedmiodniową rezerwą mocy panel Rolex Replika zapewnia również funkcję wyświetlania mocy, aby wyraźnie obserwować moc zegarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *