5 kolorów skórzanych pasków o różnej wiedzy na temat Rolex

Zegarki Repliki

Na targach jubilerskich Basel World Repliki Zegarków w 2019 r. Rolex z dumą przedstawia nowy 18-karatowy złoty, biały złoty lub ponadczasowy różowozłoty zegarek z ruchomym kalendarzem z bogatym luksusowym skórzanym paskiem i odpowiednią powierzchnią. Symbol kalendarza Repliki Zegarków, który został wprowadzony w 1956 roku, jest symbolem doskonałości i honoru. Został obsadzony tylko dwoma metalami szlachetnymi, złotem lub platyną. Jest to pierwszy na świecie zegarek, który może wyświetlać zarówno kalendarz, jak i cały tydzień na powierzchni. Nowy kalendarz tygodniowy typu Repliki Zegarków jest elegancki w swobodnym stylu.

Nowy kolor powierzchni i paska pasuje do koloru koperty: 18-karatowe złote etui z zieloną lub suchą ochrą powierzchnią i paskiem; 18-karatowe białe złoto z niebieską lub wiśniową powierzchnią i paskiem; 18-wieczna róża Złota obudowa z czekoladową lub klasyczną emaliowaną białą powierzchnią i czarnym paskiem.

18-karatowe złoto, białe złoto i wieczne różowe złoto używane w zegarkach Rolex mają wyjątkowy połysk, z których wszystkie są starannie odlewane przez odlewnię Rolex, a następnie formowane, obrabiane i polerowane w warsztacie Rolex. Unikalny połysk 18-wiecznego wiecznego różowego złota wynika z dodania odrobiny platyny.

Zegarek z kalendarzem tygodniowym zawiera samonakręcający się mechanizm mechaniczny 3155 w całości opracowany przez Rolex. Podobnie jak wszystkie ruchy Rolex Zegarki Repliki, kaliber 3155 jest również certyfikowany przez szwajcarski oficjalny zegarek akredytacyjny, który jest przyznawany precyzyjnym zegarkom, które przeszły Szwajcarskie Centrum Testowe Zegarków Precyzyjnych (COSC). Znakomity design i wysokiej jakości proces produkcyjny kalibru sprawiają, że jest niezrównany, dokładny i niezawodny. Serce zegarka, zestaw wahaczy balansowych, jest wykonany z opatentowanej przez Rolex niebieskiej sprężyny PARACHROM i wykonany ze stopu, który jest wyłącznie odlewany przez Rolex. Sprężyna nie jest zakłócana przez pole magnetyczne i może nadal być stabilna w przypadku zmian temperatury. Odporność na wstrząsy jest do 10 razy wyższa niż w przypadku tradycyjnej sprężyny.
Pasek nowego kalendarza tygodniowego łączy wygodną, ​​luksusową skórę krokodyla z łatwą w użyciu nową klamrą z 18-karatowego złota. Ta zniżka ułatwia regulację długości paska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *